Главная
+380631834949
+380676595195
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Диячий творчий табір у Києві та Карпатах "ПриколКампанія"

жми и регистрируйся

   Детский лагерь Детский лагерь

Детский лагерь "ПриколКАмпания"

Последние фотографии

Тренінги, майстер класи та творчі студії табору

Список тренінгів які ми проводимо в рамках програми табору. 


Тренінги саморозвитку та особистого зросту (6 )

1. «Країна чудес» - тренінг на розвиток фантазії та уяви.

 

2. «Лідер» - вивчення і тренування понять і принципів лідерства, успішності, визначення мети.

3.  «Призма прекрасного» - розвиток спостережливості, аналізу і вміння бачити прекрасне. Вправи спрямовані на розвиток уваги і пам'яті.

4. «Традиції особистості» - аналіз власних звичок! Формування нових корисних звичок.

5. «Самоідентифікація» - усвідомлення своїх цінностей, навичок і якостей особистості. Пошук відповідних видів діяльності, аналіз їх перспективності.

6. «Children Prikolka bloggers»  -  Інтернет ресурс, де діти (під редакцією майстрів), на протязі зміни діляться новими враженнями, знанням, ідеями і творчістю в авторських статтях і відео сюжетах.


Комунікативні тренінги (2)

7.  «Мій тедді» - система тренінгових ігор, творчих завдань і практичних вправ, спрямованих на розвиток навичок спілкування, впевненості в собі, тренування формулювання і декламації власної думки, вміння слухати, чути, розуміти і знаходити компроміси.  

8. «ННО» - тренінг розроблений на підставі сучасної, популярною у всьому світі техніки «ненасильницького спілкування» (засновник - Маршал Розенберг). В основі якого, варто розвиток емпатії. І побудова заімних душевно вдячних, поважних відносин між людьми. 

 Командоутворюючій тренінг

 

 9. «Ми команда» - серія спеціально підготовлених завдань для групи, в процесі виконання яких, створюється атмосфера творчого пошуку, опрацьовуються можливості ухвалення нестандартних рішень, підвищується взаємодопомога і підтримка в колективі. Головна мета - командна робота і лідерство.

 Творчі студії табору.

 1. Green peace Challenge - творча студія, де діти будуть розробляти і запускати власні соціальні естафетні флешмоби, що агітують берегти планету і піклуватися про навколишній Світі!

2. Hand made -  студія де учасники будуть створювати творчі продукти  згідно тематики зміни за допомогою різних технік (вироби з ниток, вовни, полімерної глини, квілінг та ін.)

3.  Active club- спортивні заняття, ігри, змагання, заняття з йоги для дітей

4.  Ігро - клуби - організовані турніри в популярні настільні і командні ігри (Алиас, Мафія, Собатер, Діксіт, Уно та ін.)

5.  Lego майстер студія - 3D моделювання з Lego

6. Музична студія - майстер клас, де діти за спеціальною технологією створюють власні пісні (текст, музику, режисуру пісні та ін..)

7.  Dance студія - вивчення базових сучасних танців різних напрямків, створення танцювальних номерів та флешмобів.

8. Акторська майстерність - розвиток акторських навичок за допомогою спеціальних вправ.